256
اهدا هزینه خرید داروی یک چادر توسط مردم شهیدپرور شهر تالش
هزینه خرید دارو یک چادر بنام شهر چوبر تالش اهدا گردید.
هزینه خرید داروی یک چادر به نیت شهدای بخش مرکزی تالش اهدا شد.
300
اهدا هزینه خرید داروی یک چادر به نیت شهید پرتوی کلور
هزینه خرید دارو یک چادر بنام شهید باکری توسط یکی از بردران مخلص اهل کلور
هزینه خرید داروی یک چادر به نیت شهدای گمنام کلور توسط برادران خادم شهدای گمنام کلوری
اهدا هزینه خرید داروی یک چادر به نیت جوان مرحوم مصطفی نمایش
به نیت مرحوم دکتر خیاطی شال هزینه خریدداروی یک چادر اهدا گردید
هزینه خرید داروی یک چادربه نیت شهید حسن فاتحی پرداخت شد
به نیت شهید سید احمد پلارک هزینه داروی یک چادر توسط همسنگرش دکتر ... اهدا گردید.
به نیت شهید سید بابک خلخالی هزیمه خرید داروی یک چادر اهدا شد
به نیت شهید سید حسن فاتحی هزینه خرید داروی یک چادر اهدا گردید.

آمار سایت

امروز62
دیروز81
این هفته62
این ماه2781
مجموع30586

1- میلیون‌ها نفر از انسان‌های عاشق صادق به دنبال فرصتي هستند تا ميزان عشق و ارادت خويش را به محضر با سعادت مولا و مقتدايشان ارزاني دارند. بستري كه در آن استعدادهاي بالقوه خود را شكوفا و سرمايه هاي مادي و معنوی معطل خود را در مسير كمال به حركت در آورند. ميدان سالمي که بتوانند در آن علاوه بر آزاد سازي پتانسيل نيروي متراكم ناشي از اميد و انتظار، به نشاط روحي و رواني خاصي برسند و بدان وسيله باورهاي ديني خود را تقويت، و زمينه رشد و ارتقاء معنوي خويش را محقق و احساس خوش مفيد فايده بودن و لحظات شيرين گره گشايي از مشكلات مردم را تجربه نمايند تا بدان طريق با ظهور و بروز عشق خالصانه نشأت‌گرفته از باورهاي دینیشان عملاً ترسيم گر نماد جامعه منتظر و آبرومند در عرصه جهاني باشد. ( قسمتي از ماده 62 اساس نامه )

2- لزوم حساسيت و دقت وسواس گونه توأم با بصيرت در حوزه فرهنگي و انتظار و استفاده از فرصت‌ها و سرمايه هاي معطل مادي و معنوي آن جهت ترسيم ميدان ظهور و بروز توانمندی‌های منتظران از بركات اجرايي اين طرح خواهد بود تا انشا ا... با اجرای آن تحول عظيم فرهنگي، در حوزه هاي مختلفي از قبيل انتظار، تعليم و تربیت، سلامت، رفاه، تعاون، وقف و قرض‌الحسنه و ذكات علم و... صورت گيرد. ( قسمتي از ماده 62 اساس نامه )

3- بايد ترتيبي اتخاذ شود تا هر يك از خدمات ارائه شده همراه با بار فرهنگي و ارزشي و معنوي نشأت‌گرفته از اسلام ناب محمدي (ص) ، تشيع علوي و انتظار سبز مهدوي باشد و به الگویی جهت حل مشكل ساير كشورها و جهان اسلام تبديل شود و به همان اندازه که براي درمان بیماری‌های جسمي تلاش می‌شود بايد براي درمان بیماری‌های روحي و رواني و فرهنگي نيز تلاش گردد. ( قسمتي از ماده 62 اساس نامه )

4- اين موسسه در صدد است تا انشاء ا... طوري فرهنگ سازي نمايد که در تمامي حوزه‌ها خدمتي جامعه ،جايگاهي براي ارائه کليه خدمات خود به صورت صلواتي ترسيم نمايد طوری که در جامعه اسلامي ياد و نام الهي و عشق و ارادت به محضر مولا حرف اول را بزند نه پول و دارائی و مکنت. ( قسمتي از ماده 71 اساس نامه )

5- اساس ارائه خدمات در موسسه قصد قربت الهي و خدمت صادقانه، خالصانه، بي منت و با عشق و ارادت به محضر با سعادت حضرت ولي عصر (عج) است و لذا ارائه انواع خدمات به تمامي مراجعين و در خواست کنندگان خدمت بايد با کمال احترام و اخلاق نيکو و حسنه و تکريم ارباب رجوع و به دور از لحاظ برخورداري و يا عدم برخورداری‌شان وظيفه تمامي کساني است که حاضر به همکاري با موسسه هستند. ( ماده 67 اساس نامه )

6- بايد محيط درمانگاه‌ها از نظر فرهنگي به گونه ای مديريت و طراحی شود که همه آحاد مردم به خصوص افراد برخوردار و متمکن نيز با ميل و اشتياق فراوان از خدمات آن به عنوان سفره احسان و عنایت ائمه اطهار عليهم السلام برخوردار گردند و هرگز خود را بي نياز از آن ندانند طوری که همه خدمت گيرندگان و خدمت دهندگان از خوان گسترده ناشي از باورهای ديني و عشق و ارادتشان به محضر با سعادت حضرت ولي عصر(عج)متنعم و متبرک گردند وبا نام و یاد او دردهاي پيدا و پنهان و روحی رواني و جسمی و معنوي خود را درمان نمايند تا مؤسسات و درمانگاه‌های خيريه به عنوان مرکزي براي ارائه خدمات صرف به نيازمندان تلقي نگردند . (ماده 68 اساس‌نامه )

7- همچنان که از حضور تحصیل کردگان و متخصصان علم پزشکي در اين طرح استفاده می‌شود لازم است از محضر علماي اعلام ديني و متخصصان فرهنگ و ارزش‌های اسلامي در تمامي عرصه‌ها به خصوص در حوزه فرهنگي استفاده جامع و کامل عمل آيد و راهکارهای لازم جهت استفاده از اين حوزه نيز فراهم گردد و حتی‌المقدور يک نفر روحاني وارسته مندرج در بند الف ماده 14 اساس‌نامه هدايت فرهنگي مجموعه را به عهده گيرند. (بخشي از ماده 69 اساس‌نامه )

8- اصل گمنامي و خدمت بي منت و ممنوعيت هرگونه استفاده از اسم و رسم اين موسسه توسط هر يک از اعضاء و يا ساير افراد و مؤسسات خلاف شرع و قانون است و با خاطي برخورد قانوني صورت خواهد گرفت . (ماده 70 اساس‌نامه )

9- در هر درمانگاه اتاق پاسخ گوئی به سؤالات عقيدتي، شرعي و مشاوره روانشناسي اسلامي داير می‌گردد. (بخشي از ماده 69 اساس‌نامه )

جهت گيري و اولویت هزینه‌ها در موسسه با امور فرهنگي است و هرگونه هزينه ای بايد صبغه فرهنگي داشته باشد. (بخشي از ماده 55 اساس‌نامه )

- اساس مديريت در اين موسسه عشق و ارادت خالصانه به محضر با سعادت حضرت ولي عصر (عج) و مدیریت بدون پول است . (بخشي از ماده 52 اساس‌نامه)

2- اين مؤسسه به پيروي از سنت حسنه نبوي و علوی با حضور فيزيکي عاشقان اهل بيت عصمت و طهارت و کمک‌های مادي و معنوی و عملی و سرمایه هاي معطل جامعه و مردم و دريافت مطالبات ناشي از تحويل برگه هاي ويزيت بيماران به سازمان‌های بيمه گر طرف قرار داد و شرکت‌های بيمه گر و... اداره می‌شود(بخشي از ماده 52 اساس‌نامه)

- كليه خدمات قابل ارائه توسط مؤسسه به صورت صلواتي و رايگان بوده و دريافت هرگونه وجه نقد و غیر نقد از مراجعین در قبال ارائه خدمات ممنوع است مگر اينكه مراجعين محترم شخصاً تمايل به كمك مالي داشته باشند که در اين صورت با راهنمائي متوليان امرمي توانند از طریق واریز وجه به شماره حساب موسسه و يا صندوق اعانات و یا با رضايت خود اقدام به دريافت تعرفه هاي كمك به مؤسسه نمايند و کمک‌های غير نقدي خود را در قبال رسيد معتبر به مسئولين امر تحويل نمايند. (ماده 48اساس‌نامه)

- صلواتي و رایگان بودن ارائه خدمات در موسسه از اصول ثابت و تغيير ناپذیر اساس نامه موسسه است و براي هميشه دريافت هر نوع وجه يا کمک مالي در برابر ارائه خدمات ممنوع است لذا هیئت مؤسس و هيئت امنا و شوراهای همياري مسئول تأمین کسري بودجه جاري هستند و در پايان هرماه و يا سال بايد كسري بودجه را به نحو مقتضي وبا روش ديگري غير از دريافت وجه از مراجعين تأمين نمايند.و در صورت نداشتن هیچ‌گونه چاره ای بهتر است نسبت به تعديل درمانگاه‌های مشکل ساز اقدام نمايند. (ماده 49اساس‌نامه)

9- اشتغال اعضاي هيئت مؤسس و هيئت امنا و شورای همياري در مؤسسه افتخاري ،رايگان و با قصد قربت بوده و انشاء ا... خالصانه و ذخیره آخرت خواهد بود. (ماده 24 اساس‌نامه)

ماده 7- هدف و نوع مؤسسه: این موسسه درصدد است تا به یاری خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) انشا الله مجموعه ای جامع و کامل جهت ارایه کلیه‌ی خدمات مورد نیاز انسان‌ها در زمینه های مختلف فرهنگی ،تربیتی ،آموزشی،بهداشتی،درمانی ،رفاهی ،قرض‌الحسنه و... را در قالب طرح‌های صلواتی و رایگان جهت بستر سازی جامعه مهدوی و گسترش فرهنگ سبز انتظار با مدل جدیدی از مدیریت معنوی و فارغ از منافع مادی و دنیوی که بیانگر جامعه منتظر باشد به وجود آورد تا سرمایه های معطل مادی و معنوی جامعه اسلامی و استعدادهای بالقوه عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت در میدان سالم انتظار به دور از هرگونه افراط و تفریط و اغراق و انحراف ظهور و بروز پیدا کند.

ازجمله ایجاد درمانگاه‌های عمومی و پلی کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی و بخش‌های بستری و پا را کلینیکی و مراکز مشاوره ایی حضوری و مجازی و تلفنی و ویزیت در منزل با فراخوانی تلفنی و سازماندهی ارتباط با داخل و خارج کشور در زمینه های علمی آموزشی پژوهشی خدماتی و تجهیزاتی و مالی و سایر خدمات ضروری انسان‌ها که در ارتباط با اهداف موسسه باشد و نمادی از گسترش رحمت و مودت متأثر از فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) خواهد بود تاان شاءالله به پیروی از سنت حسنه آنحضرت زمینه کاستن از رنج و آلام همه انسان‌ها به دور از رنگ و نژاد و زبان جنس و کیش و آیین و محدوده جغرافیایی خاص را فراهم آورد و پیام صلح و دوستی و مودت و برادری و برابری و آزادی و آزادگی اسلام را به گوش همه جهانیان برساند و انشاء الله با یاری خداوند متعال و عنایات حضرت ولی عصر (عج) و کمک ویاری همه انسان‌های آزاده در سراسر جهان گسترده شود و بشریت را در راه رسیدن به سعادت و کمال واقعی و کلمه توحید یاری نماید.

 

 

ماده 8- اين مؤسسه غيرانتفاعي است و به هيچ سازمان سياسي و غير سياسي دولتی و خصوصی وابستگي ندارد.

ماده 50: هرگونه همكاري با موسسه از قبيل ويزيت , تزريقات و پانسمان و امورات اجرائي ,مديريتي ،بانکداری,فني و خدماتی و کارگری صرفاً به قصد قربت و برای رضاي خدا و در راستاي اظهار عشق و ارادت به محضر با سعادت حضرت ولي عصر (عج) می‌باشد. لذا پرداخت هر نوع وجه به ارائه دهندگان خدمات و پرسنل (حتی تمام وقت) ممنوع می‌باشد و اساس همکاری در موسسه و قوام و دوام آن رایج نبودن پول و مادیات و ریال و دینار در آن است.

تبصره یک: در صورت تصویب هیئت امناء در موارد خاص جهت تقدیر از خدمات صورت گرفته هدایای معنوی و نشانه های خاص و یا مبالغ ناچیزی کمک مالی به عنوان پاداش تخصیص می‌یابد. این امر در صورت نبود نیروی خدماتی صلواتی استثناء خواهد بود.

ماده 52: اين مؤسسه به پیروی از سنت حسنه نبوی و علوی با حضور فیزیکی عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت و کمک‌های مادی و معنوی و عملی و سرمایه های معطل جامعه و مردم و دريافت مطالبات ناشی از تحویل برگه های ویزیت بیماران به سازمان‌های بیمه گر طرف قرار داد و شرکت‌های بیمه گر و ... حتی‌المقدور بر اساس مدیریت بدون پول اداره می‌شود

 

دیدگاه‌ها   

 
0 #2 profile 1395-09-25 15:53 نقل قول کردن
 
 
0 #1 m 1394-08-13 18:54
باسلام ایا درمانگاه صلواتی در شهراردبیل هم دایر است؟ادرسش کجاست؟
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

300
به نیت شهید سید مسعود عزیزی هزینه داروی یک چادر اهدا گردید
به نیت شهید سید عزیزالله قطبی هزینه داروی یک چادر اهدا گردید
به نیت شهید سید حامد جواد هزینه داروی یک چادر اهدا گردید
به نیت شهید شکارچی هزینه خرید داروی یک چادر اهدا گردید
به نیت شهدای گمنام کلور هزینه خرید داروی یک چادر توسط برادر خیری اهدا شد
به نیت شهید محمودی هزینه خرید داروی یک چادر اهدا گردیدی
هزینه خرید داروی یک چادر به نیت شهید محمودی اهدا گردید
هزینه خرید داروی یک چادر به نیت شهدای گمنام کلور توسط برادران خادم شهدای گمنام کلوری

اعضاء منتظران مولا

جستجودرمانگاه صلواتی حضرت مهدی (عج)

درمانگاه صلواتی حضرت مهدی (عج) در راستای خدمت به شیعیان و محبان حضرت اقدام به ارائه خدمات درمانی به صورت صلواتی می نماید. تمام خدمات از قبیل معاینه و پرستاری و تزیقات و حتی دارو به صورت صلواتی و با کمک خیرین می باشد. امید است که موجب جلب رضایت آقا ولی عصر قرار بگیرد.

 

 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

14«تماس با ما »

چکیده سوابق موسسه

موسسه درمانگاهای صلواتی پس از سال ها کار کارشناسی و دریافت نظرات متخصصین حوزه و دانشگاه در سال 1390 تاسیس گردید و اولین مرکز درمانی در همان سال در شهرستان خلخال افتتاح و شروع به کار نمود که تاکنون اقدام به ارائه خدمات درمانی صلواتی به ارزش نزدیک به 40000000000   ریال نموده است.

به حول و قوه الهی انشا الله به زودی شاهد تاسیس درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی صلواتی در شهرهای مختلف از جمله تبریز و تهران و قم خواهیم بود.
تمامی مراحل درمانی به صورتی صلواتی و تمام کادر درمانگاه ها با نیت خدمت به شیعیان و محبان حضرت بقیۀ الله (عج) اقدام به همکاری می نمایند.

چشم انداز

این موسسه درصدد است تا به یاری خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) انشا الله مجموعه ای جامع و کامل جهت ارایه کلیه‌ی خدمات مورد نیاز انسان‌ها در زمینه های مختلف فرهنگی ،تربیتی ،آموزشی،بهداشتی،درمانی ،رفاهی ،قرض‌الحسنه و... را در قالب طرح‌های صلواتی و رایگان جهت بستر سازی جامعه مهدوی و گسترش فرهنگ سبز انتظار با مدل جدیدی از مدیریت معنوی و فارغ از منافع مادی و دنیوی که بیانگر جامعه منتظر باشد به وجود آورد تا سرمایه های معطل مادی و معنوی جامعه اسلامی و استعدادهای بالقوه عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت در میدان سالم انتظار به دور از هرگونه افراط و تفریط و اغراق و انحراف ظهور و بروز پیدا کند.