256
اهدا هزینه خرید داروی یک چادر توسط مردم شهیدپرور شهر تالش
هزینه خرید دارو یک چادر بنام شهر چوبر تالش اهدا گردید.
هزینه خرید داروی یک چادر به نیت شهدای بخش مرکزی تالش اهدا شد.
300
اهدا هزینه خرید داروی یک چادر به نیت شهید پرتوی کلور
هزینه خرید دارو یک چادر بنام شهید باکری توسط یکی از بردران مخلص اهل کلور
هزینه خرید داروی یک چادر به نیت شهدای گمنام کلور توسط برادران خادم شهدای گمنام کلوری
اهدا هزینه خرید داروی یک چادر به نیت جوان مرحوم مصطفی نمایش
به نیت مرحوم دکتر خیاطی شال هزینه خریدداروی یک چادر اهدا گردید
هزینه خرید داروی یک چادربه نیت شهید حسن فاتحی پرداخت شد
به نیت شهید سید احمد پلارک هزینه داروی یک چادر توسط همسنگرش دکتر ... اهدا گردید.
به نیت شهید سید بابک خلخالی هزیمه خرید داروی یک چادر اهدا شد
به نیت شهید سید حسن فاتحی هزینه خرید داروی یک چادر اهدا گردید.

آمار سایت

امروز62
دیروز81
این هفته62
این ماه2781
مجموع30586

هدف و نوع مؤسسه: این موسسه درصدد است تا به یاری خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) انشا الله مجموعه ای جامع و کامل جهت ارایه کلیه‌ی خدمات مورد نیاز انسان‌ها در زمینه های مختلف فرهنگی ،تربیتی ،آموزشی،بهداشتی،درمانی ،رفاهی ،قرض‌الحسنه و... را در قالب طرح‌های صلواتی و رایگان جهت بستر سازی جامعه مهدوی و گسترش فرهنگ سبز انتظار با مدل جدیدی از مدیریت معنوی و فارغ از منافع مادی و دنیوی که بیانگر جامعه منتظر باشد به وجود آورد تا سرمایه های معطل مادی و معنوی جامعه اسلامی و استعدادهای بالقوه عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت در میدان سالم انتظار به دور از هرگونه افراط و تفریط و اغراق و انحراف ظهور و بروز پیدا کند.

ادامه مطلب...

فضائل و كمالات همه ي پيشوايان دين،‌ به ويژه امام زمان عليه السلام بالاتر از آن است كه انسان ها بتوانند بر آن احاطه پيدا كنند؛ (2) زيرا مقام آن ها از دسترس فكر و انديشه ي بشر بالاتر بوده، صرفاً خداوند و ديگر حجت هاي الاهي به اوج مقام آن ها واقف هستند. برخي از فضائل و كمالات امام مهدي عليه السلام كه از متون ديني يافت مي شود به قرار زير است:

1. امام زمان عليه السلام هم چون ديگر رهبران الاهي،‌ معصوم از هرگناه و مصون از هر خطا و منزه از هرگونه نقص و پيراسته از هرگونه آلودگي است و آيه ي تطهير (3) در شأن آن بزرگوار نيز مي باشد؛ لذا امر آن حضرت،‌ فرمان خدا؛ خشنودي آن حضرت رضايت خدا و خشم ايشان، غضب خداي متعال است. در زيارت آن حضرت مي خوانيم:

فَالحَقُّ ما رَضيتُموه و الباطِلُ ما استخطُتموه و المَعروفُ ما اَمَرتُم به وَ المُنكَرُ ما نَهَيتُم عَنه. (4)

حق آن است كه شما به آن خشنود باشيد و باطل آن چيزي است كه شما ناپسندش داريد؛ و پسنديده آن است كه شما به آن فرمان دهيد و ناپسند آن چيزي است كه شما از آن بازداريد.

2. مقام و منزلت امام زمان عليه السلام از همه ي فرشتگان و پيامبران الاهي (جز پيامبر اكرم صلي الله عليه و آله و سلم) بالاتر است. جبرئيل به هنگام ظهور بر دست آن حضرت بوسه مي زند. (5) حضرت عيسي عليه السلام وقتي براي ياري آن حضرت از آسمان به زمين فرود آيد. طبق حديثي مشهور كه سني و شيعه نقل كرده اند، در نماز جماعت به آن حضرت اقتدا مي كنند (6) و در زمره ي ياران و افسران سپاه آن حضرت قرار مي گيرد. امام صادق عليه السلام آرزوي خدمتگزاري آن حضرت را داشتند. (7) امام رضا عليه السلام به هنگام شنيدن لقب قائم، به پا خاسته، دست بر سر نهاده براي ظهور حضرتش دعا كرده اند. (8)

3. امام زمان عليه السلام از علم الاهي برخوردار است از اين رو جهان و همه ي خلايق در محضر آن حضرت اند. نيز گزارش افعال بندگان را هر روز به عرض آن حضرت مي رسانند. (9) امام عليه السلام ما را مي بيند و از اعمال و افكار ما باخبر است. آن حضرت شاهد بر بندگان است و راز دل ها را مي داند. آن حضرت خود در نامه اي به شيخ مفيد (ره) مرقوم فرمودند:

فَانا يُحيطُ عِلمُنا بِانبائِكُم و لا يَغزُبُ عَنّا شَيءٌ مِن اخبارِكم (10)

دلش ما بر اخبار شما احاطه دارد و هيچ خبري از شما بر ما پوشيده نيست.

4. حضرت مهدي عليه السلام آيت رأفت و رحمت خداست. آن حضرت هم چون پدري مهربان و مادري دلسوز است (11) و همه ي انسان ها امت و رعيت آن حضرت اند و شيعيان به ويژه آنان كه به ياد امام زمان عليه السلام باشند و به او توسل جويند از عنايات و رسيدگي هاي خاص آن حضرت بهره مند مي شوند.
در جمله اي ديگر از نامه ي امام عليه السلام به جناب شيخ مفيد آمده است:

انّا غيرُ مُهمِلينَ لِمُراعاتِكُم و لا ناسينَ لِذِكرِكُم. (12)

ما نسبت به شما بي توجه نيستيم و ياد شما را فراموش نمي كنيم.

5. بسياري از صفات و سنت هاي انبيا و ائمه ي قبل عليهم السلام در وجود امام زمان عليه السلام متجلي است.

    ايام حمل و ولادت او هم چون تولد حضرت ابراهيم و موسي عليهما السلام مخفيانه بوده است. (13)
    امامت او مانند نبوت حضرت عيسي و يحيي و امامت امام جواد و امام هادي عليهما السلام در كودكي آغاز شده است. (14)
    عمر او هم چون حيات حضرت آدم، نوح و خضر عليهما السلام طولاني است. (15)
    غيبت او همانند غيبت حضرت ادريس و صالح و ابراهيم و يوسف و موسي عليهما السلام است. (16)
    جوان زيستي ايشان به حضرت يونس شبيه است.
    صبر او بر تنهايي و مشكلات عصر غيبت چون صبر حضرت ايوب است.
    قيام آن حضرت پس از ظهور، هم چون جدش رسول خدا صلي الله عليه و آله به شمشير خواهد بود. (17)

حضرت سجاد عليه السلام فرموده است:

    در مهدي عليه السلام سنت هايي از انبيا عليهم السلام وجود دارد: از آدم و نوح و ابراهيم و موسي و عيسي و ايوب و محمد صلي الله عليه و آله. سنت آدم و نوح در او طول عمر است. سنت ابراهيم در او پنهاني ولادت و دوري از مردم مي باشد. سنت موسي در او غيبت است. سنت عيسي اختلاف مردم درباره ي اوست. سنت ايوب گشايش مشكلات و سنت پيامبر صلي الله عليه و آله قيام به شمشير مي باشد. (18)
    خداوندا! معرفت حجت خدا (حضرت مهدي عليه السلام) را به ما عطا كن كه اگر او را به ما نشناساني از دين خود گمراه خواهيم شد. (19)

 


1. واقعه/ 10-11
2. زيارت جامهخ
3. احزاب/33
4. مفاتيح الجنان - زيارت آل يس
5. بحارالانوار/53/8 به نقل از امام صادق عليه السلام
6. منتخب الاثر فصل 7 باب8
7. بحارالانوار/51/148/ ح22
8. منتخب الاثر/ص506/ح3
9. كافي/1/220
10. بحارالانوار/ 53/ص175/ح7
11. كافي/1/200/ ح1 از حضرت رضا عليه السلام
12. بحارالانوار/53/175/ح7
13. رك درس 5
14. رك درس 6
15. رك درس 8
16. كمال الدين باب1 تا باب 7
17. منتخب الاثر: 285-284/ح2
18. كمال الدين/322/ح3
19. مفاتيح الجنان دعاي عصر غيبت

 

ايجاد بستري مناسب جهت ظهور و بروز و ساماندهي سرمايه هاي معطل مادي و معنوي جامعه اسلامي و استعدادهاي بالقوه عاشقان اهل بيت عصمت و طهارت

jhf

ايجاد درمانگاههاي عمومي و پلي کلينينکهاي تخصصي و فوق تخصصي و بخشهاي بستري و پاراکلينيکي و مراکز مشاوره ايي حضوري و مجازي و ...

1- ايجاد مجموعه اي جامع و کامل جهت ارائه کليه ي خدمات مورد نياز انسانها در زمينه هاي مختلف فرهنگي، تربيتي ، آموزشي، بهداشتي، درماني، رفاهي، قرض الحسنه و... در قالب طرح هاي صلواتي و رايگان جهت بستر سازي جامعه مهدوي و گسترش فرهنگ سبز انتظار. (قسمتي ازماده 7 اساسنامه )

ادامه مطلب...

{jcomments off}اساس نامه موسسه

300
به نیت شهید سید مسعود عزیزی هزینه داروی یک چادر اهدا گردید
به نیت شهید سید عزیزالله قطبی هزینه داروی یک چادر اهدا گردید
به نیت شهید سید حامد جواد هزینه داروی یک چادر اهدا گردید
به نیت شهید شکارچی هزینه خرید داروی یک چادر اهدا گردید
به نیت شهدای گمنام کلور هزینه خرید داروی یک چادر توسط برادر خیری اهدا شد
به نیت شهید محمودی هزینه خرید داروی یک چادر اهدا گردیدی
هزینه خرید داروی یک چادر به نیت شهید محمودی اهدا گردید
هزینه خرید داروی یک چادر به نیت شهدای گمنام کلور توسط برادران خادم شهدای گمنام کلوری

اعضاء منتظران مولا

جستجودرمانگاه صلواتی حضرت مهدی (عج)

درمانگاه صلواتی حضرت مهدی (عج) در راستای خدمت به شیعیان و محبان حضرت اقدام به ارائه خدمات درمانی به صورت صلواتی می نماید. تمام خدمات از قبیل معاینه و پرستاری و تزیقات و حتی دارو به صورت صلواتی و با کمک خیرین می باشد. امید است که موجب جلب رضایت آقا ولی عصر قرار بگیرد.

 

 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

14«تماس با ما »

چکیده سوابق موسسه

موسسه درمانگاهای صلواتی پس از سال ها کار کارشناسی و دریافت نظرات متخصصین حوزه و دانشگاه در سال 1390 تاسیس گردید و اولین مرکز درمانی در همان سال در شهرستان خلخال افتتاح و شروع به کار نمود که تاکنون اقدام به ارائه خدمات درمانی صلواتی به ارزش نزدیک به 40000000000   ریال نموده است.

به حول و قوه الهی انشا الله به زودی شاهد تاسیس درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی صلواتی در شهرهای مختلف از جمله تبریز و تهران و قم خواهیم بود.
تمامی مراحل درمانی به صورتی صلواتی و تمام کادر درمانگاه ها با نیت خدمت به شیعیان و محبان حضرت بقیۀ الله (عج) اقدام به همکاری می نمایند.

چشم انداز

این موسسه درصدد است تا به یاری خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) انشا الله مجموعه ای جامع و کامل جهت ارایه کلیه‌ی خدمات مورد نیاز انسان‌ها در زمینه های مختلف فرهنگی ،تربیتی ،آموزشی،بهداشتی،درمانی ،رفاهی ،قرض‌الحسنه و... را در قالب طرح‌های صلواتی و رایگان جهت بستر سازی جامعه مهدوی و گسترش فرهنگ سبز انتظار با مدل جدیدی از مدیریت معنوی و فارغ از منافع مادی و دنیوی که بیانگر جامعه منتظر باشد به وجود آورد تا سرمایه های معطل مادی و معنوی جامعه اسلامی و استعدادهای بالقوه عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت در میدان سالم انتظار به دور از هرگونه افراط و تفریط و اغراق و انحراف ظهور و بروز پیدا کند.